Number Formatter (2.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Currency
hu: Pénznem

en: Percent
hu: Százalék

en: Duration
hu: Időtartam

en: Style
hu: Stílus

en: Current language
hu: Aktuális nyelv
