Number Formatter (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Currency
ja: 通貨

en: Percent
ja: パーセント

en: Duration
ja: 期間

en: Style
ja: スタイル

en: Current language
ja: 現在の言語
