Number Formatter (2.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Currency
ru: Валюта

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Style
ru: Стиль

en: Current language
ru: Текущий язык

en: Scientific
ru: Научный
