Number Formatter (2.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Currency
sk: Mena

en: Duration
sk: Trvanie

en: Style
sk: Štýl

en: Current language
sk: Aktuálny jazyk

en: Scientific
sk: Vedecké
