Number Formatter (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Currency
sv: Valuta

en: Percent
sv: Procent

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Style
sv: Stil

en: Current language
sv: Nuvarande språk
