Number Formatter (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Percent
hi: प्रतिशत

en: Duration
hi: अवधि

en: Style
hi: अंदाज
