Number Formatter (2.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Loaded
is: Virkt

en: Not loaded
is: Ekki virkt

en: Percent
is: Prósent

en: Style
is: Stíll
