Number Formatter (2.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Currency
oc: Devisa

en: Loaded
oc: Cargat

en: Not loaded
oc: Pas cargat

en: Duration
oc: Durada

en: Style
oc: Estil

en: Current language
oc: Lengatge actual
