Number Formatter (2.0.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Currency
cs: Měna

en: Duration
cs: Trvání

en: Style
cs: Styl

en: Current language
cs: Aktuální jazyk
