Number Formatter (2.0.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Currency
fi: Valuutta

en: Duration
fi: Kesto

en: Style
fi: Tyyli

en: Current language
fi: Tämänhetkinen kieli
