Number Formatter (2.0.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Currency
fr: Devise

en: Loaded
fr: Chargé

en: Not loaded
fr: Pas chargé

en: Percent
fr: Pourcentage

en: Duration
fr: Durée

en: Current language
fr: Langage actuel
