Number Formatter (2.0.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Loaded
kn: ಲೋಡ್ ಆದ

en: Percent
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Scientific
kn: ವೈಜ್ಞಾನಿಕ
