Number Formatter (2.0.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Language
te: భాష

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Duration
te: నిడివి

en: Style
te: శైలి

en: Current language
te: ప్రస్తుత భాష
