Number Formatter (2.0.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Currency
lv: Valūta

en: Percent
lv: Procenti

en: Duration
lv: Ilgums

en: Style
lv: Stils
