Number Formatter (2.0.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Currency
tr: Para birimi

en: Duration
tr: Süre

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Current language
tr: Geçerli dil
