Number Formatter (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: Percent
pl: Procent

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Style
pl: Styl

en: Current language
pl: Obecny język

en: Field language
pl: Język pola
