Number Formatter (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Currency
ca: Moneda

en: Loaded
ca: Carregat

en: Duration
ca: Durada

en: Style
ca: Estil

en: Current language
ca: Llengua actual
