Number Formatter (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Currency
nl: Valuta

en: Loaded
nl: Beschikbaar

en: Not loaded
nl: Niet beschikbaar

en: Percent
nl: Procent

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Style
nl: Stijl

en: Current language
nl: Huidige taal
