Number Formatter (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Currency
pt: Moeda

en: Duration
pt: Duração

en: Style
pt: Estilo

en: Current language
pt: Idioma em uso
