Number Scroller (2.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Other
el: Άλλο

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Font Color
el: Χρώμα γραμματοσειράς

en: A random number from 0 to @max.
el: Ένας τυχαίος αριθμός από το 0 έως το @max.
