Number Scroller (2.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Background Color
es: Color de fondo

en: Other
es: Otro(s)

en: Token
es: Comodín

en: Font size
es: Tamaño de fuente

en: Font Color
es: Color de fuente

en: Numbers
es: Números

en: A random number from 0 to @max.
es: Un número aleatorio desde 0 hasta @max.

en: Administer block classes
es: Administrar clases de bloque
