Number Scroller (2.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Other
he: אחר

en: Token
he: אסימון

en: Font size
he: גודל גופן

en: Font Color
he: צבע גופן
