Number Scroller (2.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Other
my: အခြား

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Font Color
my: စာလုံးအရောင်
