Number Scroller (2.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Other
pl: Inne

en: Token
pl: Wzorzec

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Font Color
pl: Kolor czcionki

en: Numbers
pl: Numery

en: A random number from 0 to @max.
pl: Losowa liczba od 0 do @max.

en: Administer block classes
pl: Zarządzaj klasami bloku
