Number Scroller (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Other
sk: Ostatné

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: A random number from 0 to @max.
sk: Náhodné číslo od 0 do @max.
