Number Scroller (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Other
eu: Bestea

en: Font size
eu: Letra tamaina
