Number Scroller (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Other
fr: Autre

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Font size
fr: Taille de police

en: Font Color
fr: Couleur de Police

en: Numbers
fr: Nombres

en: A random number from 0 to @max.
fr: Un nombre aléatoire entre 0 et @max.

en: Administer block classes
fr: Administrer les classes des blocs
