Number Scroller (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Other
id: Lainnya

en: Font size
id: Ukuran Font

en: A random number from 0 to @max.
id: Angka acak dari 0 hingga @max.
