Number Scroller (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Other
lv: Citi

en: Token
lv: Marķieris

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Font Color
lv: Fonta krāsa
