Number Scroller (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Other
ro: Altele

en: Token
ro: Simbol

en: Font size
ro: Mărimea fontului
