Number Scroller (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Other
sv: Övriga

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Font Color
sv: Fontfärg

en: Numbers
sv: Nummer

en: A random number from 0 to @max.
sv: Ett slumpmässigt tal från 0 till @max.
