Number Scroller (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Other
tr: Diğer

en: Token
tr: Simge

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: A random number from 0 to @max.
tr: 0 ile @max arası bir rastgele bir sayı.
