Number Scroller (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Other
cs: Jiné

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: A random number from 0 to @max.
cs: Náhodné číslo od 0 do @max.
