Number Scroller (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Background Color
de: Hintergrundfarbe

en: Other
de: Weitere

en: Font size
de: Schriftgröße

en: Custom Tokens
de: Benutzerdefinierte Platzhalter

en: Font Color
de: Schriftfarbe

en: Numbers
de: Ziffern

en: A random number from 0 to @max.
de: Eine Zufallszahl zwischen 0 und @max.

en: Administer block classes
de: Block-CSS-Klassen verwalten
