Number Scroller (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Other
fa: ساير

en: Token
fa: توکن

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: A random number from 0 to @max.
fa: یک عدد تصادفی از 0 تا @max.
