Number Scroller (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Other
gl: Outro

en: Token
gl: Símbolos

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Font Color
gl: Cor da Fonte
