Number Scroller (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: Numbers
kn: ಸಂಖ್ಯೆಗಳು
