Number Scroller (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Other
oc: Autre

en: Token
oc: Geton (token)

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Numbers
oc: Nombres

en: A random number from 0 to @max.
oc: Un nombre aleatòri de 0 a @max.
