Number Scroller (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Other
ca: Altres

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: A random number from 0 to @max.
ca: Un número aleatori de 0 a @max.
