Number Scroller (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Other
it: Altro

en: Font size
it: Dimensione del carattere

en: Font Color
it: Colore font

en: Numbers
it: Numeri

en: A random number from 0 to @max.
it: Numero casuale compreso tra 0 e @max.
