Number Scroller (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Other
nl: Andere

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Font Color
nl: Tekstkleur

en: Numbers
nl: Nummers

en: A random number from 0 to @max.
nl: Een willekeurig getal van 0 tot @max.
