Nuxtify (1.0.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: User
fy: Brûker

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Front page
fy: Foarplaat

en: Dutch
fy: Nederlânsk
