Nuxtify (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Help
eo: Helpo

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Dutch
eo: Nederlanda
