Nuxtify (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: On
th: เปิด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Off
th: ปิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Editor
th: แก้ไข

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
