Nuxtify (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: On
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Help
cs: Nápověda

en: Icon
cs: Ikona

en: User
cs: Uživatel

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Global
cs: Globální

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Basic HTML
cs: Základní HTML
