Nuxtify (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Image
fi: Kuva

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Help
fi: Ohje

en: Icon
fi: Ikoni

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Off
fi: Pois päältä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Front page
fi: Etusivu

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: Editor
fi: Editori

en: Global
fi: Yleinen

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Authenticated user
fi: Sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Dutch
fi: hollanti

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML
