Nuxtify (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: On
is: Virkjað

en: Search
is: Leit

en: Image
is: Mynd

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Help
is: Hjálp

en: Icon
is: Táknmynd

en: Layout
is: Útlit

en: User
is: Notandi

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Off
is: Af

en: Header
is: Haus

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Front page
is: Forsíða

en: Anonymous user
is: Ónafngreindur notandi

en: Administrator
is: Kerfisstjóri

en: Dutch
is: Hollenska

en: Access denied. You must log in to view this page.
is: Aðgangi hafnað. Þú verður að skrá þig inn til að skoða þessa síðu.
