Nuxtify (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Help
lt: Pagalba

en: Icon
lt: Piktograma

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: User
lt: Narys

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Global
lt: Globalus

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML
