Nuxtify (1.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Help
my: အကူအညီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
