Nuxtify (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Icon
sr: Икона

en: User
sr: Корисник

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Dutch
sr: холандски

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Basic HTML
sr: Основни HTML
